TOPlist

O NÁS:- SLUŽBY NA VYSOKÉ ÚROVNI                          VSTŘÍCNOST A OCHOTA PERSONÁLU                          - ZKUŠENOSTI s chodem domácnosti

 
(c) 2014 AlfaCare s.r.o.                                                                

Naše agentura

Z historie agentury:

Agentura domácích a asistenčních služeb AlfaCare s.r.o. byla založena na podzim roku 2013. V prvých třech letech své působnosti poskytovala jak pečovatelské, tak zdravotnické služby (pod registrací u Magistrátu hl. m. Prahy).

U kolébky naší agentury stály tři kolegyně - zdravotní sestry - s dlouholetou praxí v oblastech ambulatní, nemocniční a domácí rehabiltační a zdravotní péče. Rozhodnutí založit vlastní agenturu zabývající se domácí zdravotní a asistenční péčí vzniklo jako reakce na stávající neuspokojivou situaci v tomto segmentu, kde v posledních letech rychle narůstá podíl primárně profitově založených agentur s často neuspokojivou úrovní poskytovaných služeb. Pracovní filosofie naší agentury AlfaCare s.r.o. je oproti tomu založena na principu "fair trade", to jest poskytovat klientům kvalitní služby dobře ohodnoceným a vysoce kvalifikovaným personálem.

Současnost:

Od 1 ledna 2017 se naše agentura soustředí na služby související s péči o domácnost a dále na služby poskytované osobám se sníženou soběstačností. K této změně zaměření agentury jsme se rozhodli na základě vyhodnocení převažujících potřeb našich klientů. Jsme k dispozici klientům nejen v Praze, ale i ve Středočeském kraji, hlavně pak v okolí našeho sídla, které se nachází v Kamenici v okrese Praha - Východ. JJak je vyjádřeno v našem mottu, chceme být kvalitní oporou našich klientům při řešení všech životních situací, které vyžadují pomoc  se zajištěním chodu domácnosti a obstaráním blízké osoby, která potřebuje zvýšenou péči. Klientům tak umožňujeme  zůstat ve svém domácnosti co nejdéle. Touto myšlenkou se přibližujeme základní filozofii a podstatě původně založené zdravotní firmy.

I když NEPOSKYTUJEME ZDRAVOTNÍ ANI SOCIÁLNÍ SLUŽBY, pomáháme v domácnostech našim klientům a snažíme se je zastoupit v činnostech, na které z časových či jiných osobních důvodů ve své domácnosti nestačí!

Od svého založení v roce 2013 poskytla naše agentura v průběhu pěti let své služby více než padesáti spokojeným klientům.