TOPlist

O NÁS:- SLUŽBY NA VYSOKÉ ÚROVNI                          VSTŘÍCNOST A OCHOTA PERSONÁLU                          - ZKUŠENOSTI s chodem domácnosti

 
(c) 2014 Vendulka Knejflova                                                                   

Naše agentura

Z historie agentury:

Agentura domácích a asistenčních služeb AlfaCare s.r.o. byla založena na podzim roku 2013. V prvých třech letech své působnosti poskytovala jak pečovatelské, tak zdravotnické služby (pod registrací u Magistrátu hl. m. Prahy).

U kolébky naší agentury stály tři kolegyně - zdravotní sestry - s dlouholetou praxí v oblastech ambulatní, nemocniční a domácí rehabiltační a zdravotní péče. Rozhodnutí založit vlastní agenturu zabývající se domácí zdravotní a asistenční péčí vzniklo jako reakce na stávající neuspokojivou situaci v tomto segmentu, kde v posledních letech rychle narůstá podíl primárně profitově založených agentur s často neuspokojivou úrovní poskytovaných služeb. Pracovní filosofie naší agentury AlfaCare s.r.o. je oproti tomu založena na principu "fair trade", to jest poskytovat klientům kvalitní služby dobře ohodnoceným a vysoce kvalifikovaným týmem.

Současnost:

Od 1 ledna 2017 se naše agentura soustředí na služby v péči o domácnost a služeb o osoby vyžadující zvýšenou péči, což nám umožňuje být k dispozici klientům nejen v Praze, ale i ve Středočeském kraji, hlavně pak v okolí našeho sídla, Kamenice dle jejich skutečných potřeb. Jak je vyjádřeno v našem mottu, chceme být oporou našim klientům při řešení všech životních situací, které vyžadují pomoc  se zajištění chodu domácnosti a případně obstarání blízké osoby, která potřebuje zvýšenou péči.

Nyní se klientům snažíme pomoci s usnadněním chodu domácnosti a některým zpříjemnit jejich domácí prostředí tak, aby nepocítili, že na život doma, již nemají síly .Takovým, zároveň umožňujeme  zůstat ve svém domácnosti, co nejdéle. Touto myšlenkou se přibližujeme základní filozofii a podstatě původně založené zdravotní firmy, i když zdravotní ani sociální služby neposkytujeme.

UPOZORNĚNÍ : NEPOSKYTUJEME ZDRAVOTNÍ ANI SOCIÁLNÍ SLUŽBY-pouze pomáháme v domácnosti našim klientům a snažíme se je zastoupit v činnostech, na které z časových nebo jiných důvodů ve své domácnosti nestačí!